Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Duracell Optimum AAA Alkalin Pil, 1,5 V LR03 MN2400, 6’lı paket

179 TL
SON 136 ÜRÜN
Paylaş :

Cihazınıza Duracell'in bugüne kadarki en yenilikçi teknolojisiyle sınıf atlatın.

Duracell Optimum AAA piller, cihazlarınızdan en yüksek verimi almanız için DAHA UZUN ÖMÜR* veya DAHA GÜÇLÜ PERFORMANS** sağlar.

DAHA UZUN ÖMÜR = Duracell Optimum, oyuncaklar gibi bazı cihazlarda daha uzun süre dayanır***

DAHA GÜÇLÜ PERFORMANS = Duracell Optimum, diğer cihazlarda daha yüksek verim elde etmek için önceki Duracell Alkalin pillerden daha güçlü performans** sağlar (örn. Spin Master Monster Jam 1:24 kamyon****).

OPTİMUM SAKLAMA: Duracell Optimum'un ambalajı yeni pilleri yerinde tutar ve kullanılmış pillerin geri dönüşüm için güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.

%100 GERİ DÖNÜŞÜMLÜ AMBALAJ: Duracell Optimum'un ambalajı %100 geri dönüştürülebilir ve %0 plastik içerir.

*2015 IEC oyuncak testindeki (www.iec.ch) Minimum Ortalama Süresine kıyasla AAA boyutlu pillerde daha uzun ömür **VEYA belirli cihazlarda diğer Duracell alkalin AAA pillere kıyasla daha güçlü performans sağlar. Sonuçlar cihaza veya kullanım şekline göre değişebilir. Daha fazla bilgi için: www.duracell.info
***2015 IEC oyuncak testindeki (www.iec.ch) Minimum Ortalama Süresine kıyasla AAA boyutlu pillerde daha uzun ömür sağlar.
****Spin Master Monster Jam Official Grave Digger uzaktan kumandalı 1:24 ölçekli kamyon 2.4 GHz, Ürün No. 6047111/604495 için diğer Duracell alkalin AA pillerden daha güçlü performans sağlar. Sonuçlar cihaza veya kullanım şekline göre değişebilir. Daha fazla bilgi için: www.duracell.info

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.